Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Миргороді підписали Меморандум щодо реалізації Проекту по оснащенню гемодіалізного відділення

У Миргороді підписали Меморандум щодо реалізації Проекту по оснащенню гемодіалізного відділення

img1ccab4e17dc29d35d625929ff82ca630

Із  березня наступного року миргородці зможуть лікувати нирки у місцевій ЦРЛ. Адже, як повідомили у Миргородській міській раді. підписали Меморандум щодо реалізації Проекту по оснащенню у місті гемодіалізного відділення.

Там обладнають спеціальне  відділення, повідомив міський голова Сергій Соломаха під час круглого столу з представниками районної влади, медиками та фармацевтами перспективну співпрацю. Докладно було обговорено фінансове питання.  Фінансування лікування хворих на нирки відбувається за регіональною програмою з державного бюджету. Тому ці питання ще будуть доопрацьовані підписантами Меморандуму щодо реалізації Проекту по оснащенню у Миргороді гемодіалізного відділення.

Інвестор – Товариство з обмеженою відповідальністю «ДІАЛІЗ МЕДИК» готове інвестувати за Проектом 9,5 млн грн. За словами представника компанії Fresenius Medical Care (Німеччина) Дмитра Гоца, у відділенні встановлять не менше 6 апаратів для гемодіалізу «Fresenius 5008S», що підтримуватимуть можливість проведення високопоточного гемодіалізу та гемодіафільтрації, систему підготовки води, відповідну кількість діалізних крісел.

“У разі реалізації Проекту, Миргород стане центром для лікування хворих всього госпітального округу, в який у перспективі увійдуть кілька районів Полтавської області”, -зазначив головний лікар ЦРЛ Ярослав Будний. 

Кількість хворих, що потребують замісної терапії (гемодіаліз, перитонеальний діаліз, трансплантацію нирки), щороку зростає. Поки ж таке лікування пацієнти змушені отримувати в обласному центрі.  У минулому році замісну ниркову терапію в Полтавській області було вперше застосовано  38 хворим: гемодіаліз – 24 хворим, перитонеальний діаліз – 12 хворим, трансплантацію родинної нирки – 2 хворим.

Система Orphus