Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Глобиному презентували вишивану карту України

У Глобиному презентували вишивану карту України

img_5673

Учора у Глобиному відбулася презентація Всеукраїнської казначейської акції «Вишивана моя Україна», повідомила Глобинська райдержадміністрація.

Акція тривала понад два місяці – розпочалася напередодні Дня незалежності України і завершилася невдовзі після Дня захисника України. Усе починалося з простого білого полотна, з нанесеним на нього контуром карти, яке Голова Казначейства Тетяна Слюз у рамках своєї серпневої робочої поїздки на схід країни власноруч привезла казначеям Донеччини та Луганщини. Відтоді карта «Вишивана моя Україна» побувала в кожній з областей країни. Переходячи від казначейства до казначейства, вона ставала все яскравішою.

У центральному апараті Казначейства оформлення «Вишиваної України» завершили остаточно, оздобили її державним символом – Гербом та символом миру – голубом, вишили на карті України Автономну Республіку Крим та слова-пояснення про створення карти.  Результатом  акції «Вишивана моя Україна» став справжній витвір народної творчості.

Нині карта «Вишивана моя Україна» розпочала свою нову «подорож» – вона побуває в кожному з територіальних органів Державної казначейської служби України.

Нагадаємо, вишивану карту України побачили жителі 6 районів області, зокрема у понеділок її презентували у Полтаві.

vyshivanka2

img_5675

Система Orphus