Ви тут:
Головне Кримінал Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Суд виніс вирок полтавцю, який зґвалтував та вбив дівчину, і втік до Росії

Суд виніс вирок полтавцю, який зґвалтував та вбив дівчину, і втік до Росії

sud

За інформацією начальника відділу ювенальної юстиції прокуратури області Галини Скотаренко, вироком Полтавського районного суду жителя Чутівського району засуджено за п. 10 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство, поєднане із зґвалтуванням) та ч. 4 ст. 152 (зґвалтування, що спричинило особливо тяжкі наслідки) КК України до 14 років та 6 місяців позбавлення волі. За клопотанням прокуратури судовий розгляд відбувався у закритому режимі, оскільки підсудний вчинив злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості особи.

Вирок суду першої інстанції ще не набув законної чинності.

Нагадаємо, у лютому 2015 року після відпочинку в кафе на той час неповнолітній житель Чутівського району зґвалтував, а потім убив 21-річну дівчину. Понад рік він переховувався від органів слідства в Російській Федерації.

У лютому 2016 року Генеральна прокуратура Російської Федерації задовольнила запит Генеральної прокуратури України про видачу (екстрадицію) вищезгаданої особи для притягнення його до кримінальної відповідальності. Прокуратурі Полтавщини було доручено організувати  етапування хлопця із Рязанської області.

Система Orphus