Ви тут:
Головне Комуналка Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Снігоприбиральна техніка, суміші та пункти обігріву, – Полтавщина готова до зими (ФОТО)

Снігоприбиральна техніка, суміші та пункти обігріву, – Полтавщина готова до зими (ФОТО)

Сьогодні у Полтавській ОДА, під головуванням Валерія Головка, відбулася селекторна нарада з головами РДА про стан підготовки до роботи в осінньо-зимовий період.

dsc_0350

«У четвер починається календарна зима, тому я хотів би, щоб це не було несподіванкою. Завдання до голів адміністрацій — усі мають розуміти свою відповідальність. Завдання номер один – забезпечити безперешкодний доступ до соціально важливих об’єктів, проізд на автошляхах, оперативне відновлення усіх мереж на випадок поривів та аварій», – наголосив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

dsc_0368

Начальник управління з питань цивільного захисту ОДА Віктор Стеблянко повідомив, що в області уже відбулося засідання ТЕБ та НС, навчання та прийняті відповідні рішення щодо дій при надзвичайних ситуаціях.

«Є комплексний план, усі райони його виконують. Усі відпрацювали відповідні документи, надали список техніки, яка може бути задіяна, автодор надав розширену інформацію про свою готовність. Коли випав перший сніг, з ускладненням погодних умов область впоралася. У нас не було ні серйозних аварій, які б привели до людських жертв, ні затримок руху. У такому ж режимі працюватимемо і надалі», – розповів Стеблянко.

Валерій Головко наголосив, що полтавці мають жити комфортно, незалежно від того, що відбувається за вікном. Та ще раз нагадав, що голови РДА на випадок надзвичайних ситуацій повинні працюювати в он-лайн режимі, керувати штабом з робочого місця, ще краще – з місця подій, а не з домашнього дивану.

dsc_0355

У свою чергу, начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб зазначив, що в області забезпечена готовність чергових сил та оперативних груп управління для реагування при виникненні НС на території області. Розроблено план роботи тягачів, автомобілів підвищеної прохідності та пунктів обігріву.

«Райони надали матеріали про договори на залучення додаткової техніки, хоча є й райони, які розраховують лише на служби ДСНС та автомобільних доріг», – сказав він.

У режимі селектору учасники наради заслухали представників усіх районів. Вони готові до роботи в осінньо-зимовий період, – техніка готова, піщано-соляні суміші та паливно-мастильні матеріали закуплені, резервні фонди сформовані.

Тож наостанок, Валерій Головко звернувся до голів РДА з проханням про чітке розуміння ситуації.

«Ви маєте створити інтерактивну карту роботи усіх служб при виникненні НС, вона має лежати у вас на столі завжди. Зосереджуйте увагу не лише на розчищенні шляхів, а й на роботі місцевих служб — і водопостачання, і теплопостачання, і електроенергії. З цих питань я буду звертатися до вас і вимагати тільки від вас. Це ваша персональна відповідальність. Ви маєте з’ясувати свої ресурсні можливості, можливості по техніці, по паливно-мастильних малеріалах, по наповненню резервного фонду. Мені потрібен звіт. Я сподіваюся, що у нас колапсу не буде, бо минулий рік уже показав слабкі місця. Тож, я хотів би, щоб ми перейшли до нового формату роботи при виникненні надзвичайних ситуацій чи погіршенні погодних умов», – наголосив Валерій Головко.

dsc_0374

dsc_0370-1

dsc_0366

dsc_0361

dsc_0360

dsc_0354

dsc_0352

Система Orphus