Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Щомісячно безкоштовні продуктові набори отримують близько тисячі кременчужан

Щомісячно безкоштовні продуктові набори отримують близько тисячі кременчужан

nabr-r695x430

Цього року у рамках виконання міської програми «Турбота» проводиться забезпечення продуктовими наборами кременчужан, які відносяться до таких категорій громадян: діти-інваліди віком до 18 років, на яких батьки отримують державну соціальну допомогу; діти сиріти та діти, які знаходяться під опікою; сім’ї, в яких виховується 3 та більше дітей і які отримують допомогу, як малозабезпечені; інваліди I групи по зору; одинокі інваліди I групи, які перебувають на обліку в територіальних центрах. На ці цілі у міському бюджеті передбачено близько 500 тисяч гривень, повідомили у міській раді.

Як зазначила заступник міського голови Ольга Усанова, наразі продуктові набори отримують близько 1 тисяч городян, які забезпечуються необхідними їм продуктами харчування.
Ольга Усанова підкреслила, що з початку поточного року було вирішено забезпечувати вищезазначені категорії населення саме продуктами харчування, адже раніше, коли замість наборів видавали талони, останні не завжди використовувалися  за призначенням.  
Система Orphus