Ви тут:
Екологія Полтавщина Суспільство 

Про закупівлю контейнерів для твердих побутових відходів обговорили на екологічній комісії Полтавської облради

Про закупівлю контейнерів для твердих побутових відходів обговорили на екологічній комісії Полтавської облради

img_3557-kopyrovatПро результати електронного аукціону закупівлі контейнерів для твердих побутових відходів говорили на засіданні постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування, яке провів голова комісії Ігор Горжій. Про це повідомили у Полтавській обласній раді.

У роботі взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати-члени комісії:  Василь Красюк, Віктор Мартиненко, Тетяна Микуця ,  директор Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Ігор Піддубний, заступник начальника управління житлово-комунального господарства ОДА Тетяна Семенова, перший заступник начальника Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Олексій Тенянко, представники громадськості.

Депутати розглянули та взяли до відома питання про розгляд результатів електронного аукціону закупівлі контейнерів для твердих побутових відходів ємністю 3,2 куб. метрів за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища області, проведеного управлінням житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

поширити новину: