Ви тут:
Офіційно Суспільство Україна 

Президент змінив Положення про військову службу

Президент змінив Положення про військову службу

b14001415138314

Зміни стосуються контрактної армії.

Військовослужбовці, призвані під час мобілізації на строкову службу, які відслужили не менше 11 місяців, зможуть за бажанням укладати контракт про проходження військової служби строком на 6 місяців. Відповідний Указ №503 підписав президент України Петро Порошенко, повідомляє прес-служба Глави держави.
“Із військовослужбовцями строкової військової служби та військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, які під час дії особливого періоду вислужили не менше 11 місяців, з особами, звільненими з військової служби під час дії особливого періоду, які приймаються на військову службу за контрактом у період з моменту оголошення мобілізації до часу введення воєнного стану (з початком військового часу) або оголошення рішення про демобілізацію – строком на шість місяців”, – йдеться у додатку до пункту, який стосується військовослужбовців, з якими укладається перший контракт про проходження військової служби.
Також зміни при підписанні першого військового контракту стосуються і “військовослужбовців, які вислужили строк військової служби за призовом осіб офіцерського складу і які приймаються на військову службу за контрактом осіб офіцерського складу – строком від 1 до 5 років в залежності від згоди сторін”.
Правила продовження строку проходження військової служби за новим контрактом не змінилися:
на 3 роки – для рядового складу;
від 3 до 5 років м для сержантського і старшинського складу;
від 2 до 5 років – для офіцерського складу і для кандидатів, яким присвоєно первинне офіцерське звання за результатами підготовки на військовій кафедрі”;
на особливий період – до завершення цього періоду (на підставі Указу Президента України про оголошення рішення про повної демобілізації).

Система Orphus Поделиться на fb