Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Оголосили конкурс на посаду головного лікаря Кременчуцького обласного шкірно – венерологічного диспансеру

Оголосили конкурс на посаду головного лікаря Кременчуцького обласного шкірно – венерологічного диспансеру

Полтавська обласна рада оголосила конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря Кременчуцького обласного шкірно – венерологічного диспансеру

Серед вимог до кандидатів – громадянство України, вільне володіння державною мовою, повна вища освіта за напрямком підготовки “Медицина”, проходження інтернатури за однією зі спеціальностей медичного профілю з наступною спеціалізацією з «Організації і управління охороною здоров’я», наявність сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності. Стаж роботи за фахом не менше 5 років.

Документи прийматимуть до 12 грудня.

І Н Ф О Р М А Ц І Я
про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря Кременчуцького обласного шкірно – венерологічного диспансеру
від 29.11.2016 р.

НАЗВА ОБ’ЄКТУ: Кременчуцький обласний шкірно – венерологічний диспансер

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ: Полтавська область, м. Кременчук, вул. 1905 року, 34

НАЗВА ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ: Головний лікар Кременчуцького обласного шкірно – венерологічного диспансеру

ТЕРМІН ДІЇ ТРУДОВОГО КОНТРАКТУ: 5 років

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ: Громадянство України, вільне володіння державною мовою. Повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямком підготовки «Медицина». Проходження інтернатури за однією зі спеціальностей медичного профілю з наступною спеціалізацією з «Організації і управління охороною здоров’я». Підвищення кваліфікації (курси удосконалення, стажування, передатестаційні цикли тощо). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії х цієї спеціальності. Стаж роботи за фахом не менше 5 років.

УМОВИ ОПЛАТИ ПРАЦІ: посадовий оклад 6044,91 грн. відповідно до спільного наказу Міністерства праці та соціальної політики України і Міністерства охорони здоров’я від 05.10.2005 року № 308/519 «Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення», зареєстрованого в Мін’юсті України 17 жовтня 2005 р. за № 1209/11489 (зі внесеними змінами) – надалі – Наказ та керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 11.01.2012 р. № 10 «Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» (за змінами).

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, що подаються на участь у конкурсі:
– заяву про участь у конкурсі;
– особовий листок з обліку кадрів;
– біографічну довідку;
– копію диплома про освіту;
– сертифікати лікаря спеціаліста;
– копію паспорта;
– декларацію за минулий рік;
– попередження про спеціальні обмеження;
– довідку про відсутність у особи судимості;
– письмову згоду на обробку персональних даних;
– дві фотографії розміром 6х4 см;
– копію трудової книжки;
– інші документи, передбачені чинним законодавством.

СТРОК І МІСЦЕ ПРИЙНЯТТЯ документів:
Прийняття документів здійснюється протягом 14 календарних днів з дня опублікування оголошення на офіційному сайті Полтавської обласної ради за адресою: вул. Соборності, 45 м. Полтава, 36000, Полтавська обласна рада.

Кінцевий термін прийняття заяв: до 17-00 год. 12.12.2016 р.

Довідка за тел.: 60-76-81, 56-23-75, 50-02-05.

Секретар комісії О.М.Оглобля

Система Orphus