Ви тут:
Головне Економіка Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині реалізується 20 інвестиційних проектів

На Полтавщині реалізується 20 інвестиційних проектів

В області за підтримки державного фонду регіонального розвитку в 2016 році реалізується 20 інвестиційних проектів на загальну суму 109,8 млн грн, у тому числі за рахунок державних коштів – 80,8 млн грн та місцевих бюджетів – 29,0 млн грн.

З запланованого обсягу бюджетних коштів фактично профінансовано 28,3 млн грн. Проведено касових видатків на суму 20,4 млн грн. При цьому обов’язковою умовою їх реалізації є співфінансування з місцевих бюджетів. Так, на початок листопада 2016 року фактично профінансовано 24,7 млн грн з обласного, міських, районних, селищних та сільських бюджетів.

На сьогодні, повністю реалізовано 3 інвестиційні проекти. Придбано 2 шкільних автобуса для Шишаківської загальноосвітньої школи I—III ступеня Клепачівської сільської ради, а також для Петракіївського навчально-виховного комплексу. Не менш важливим є придбання апарату штучної вентиляції легень для новонароджених і дітей для Гадяцької центральної районної лікарні по вул. Лохвицькій, 1 у м. Гадяч.

Крім того, активно впроваджуються важливі інфраструктурні проекти, а саме:

Полтавський обласний клінічний кардіологічний диспансер по вул. Макаренка 1а,1б в м. Полтаві (корпус інтервенційної кардіології та реабілітації ) реконструкція;

Школа у м. Заводському Лохвицького району – будівництво;

Горбанівський геріатричний пансіонат ветеранів війни та праці, Полтавський район — термомодернізація будівель та реконструкція системи теплопостачання (блок № 2);

Загальноосвітня школа I—III ступеня, с. Михайлики Шишацького району – проведення реконструкції (санації) будівлі;

Система водопостачання мікрорайону ,,Золотнишине”, м. Комсомольськ — реконструкція;

Поки що за рахунок місцевих бюджетів розпочаті роботи по двом об’єктах:

Будівля по вул. Гагаріна, 14, у м. Кременчуці – під центр муніціпальних послуг;

Протитуберкульозний диспансер на 350 ліжок по вул. Київське шосе, 1в.