Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Миргородщині збудували нову бетонну дорогу

На Миргородщині збудували нову бетонну дорогу

doroga_semyrenky_remont

У селі Семиренки Савинцівської сільради Миргородського району Полтавської області збудували нову дорогу. Її зробили із міцних залізо-бетонних плит, яким не страшні навантаження від вантажного транспорту, і тому вони служитимуть довгі роки. Роботи профінансувала компанія Нафтогазвидобування, що входить до ДТЕК Нафтогаз.

Нова дорога має протяжність майже 2 км, проходить через центр села і сполучає Семиренки із сусіднім населеним пунктом – селом Ковалівка Шишацького району. Раніше там була звичайна ґрунтова дорога, якою навесні і восени було дуже важко їздити. Тепер цю проблему вирішено.

Дорогу зроблено якісно. Вона широка, за межами села ширина проїзної смуги становить 4 метри, у самих же Семиренках – 6 м. По обидвох боках встановлено бордюри, облаштовано тротуарні доріжки, встановлено дорожні знаки. Крім того, Нафтогазвидобування обладнало зупинку, щоб місцеві жителі могли там чекати маршрутні автобуси.

«Проблема поганої дороги в Семиренках дуже гостро стояла вже давно. І, мабуть, і не вирішилася би найближчими роками, якби не сприяння Нафтогазвидобування. Це дійсно велика подія і значний внесок для цього маленького села», – сказав Савинцівський сільський голова Олександр Тищицький.

«Будівництво і ремонти доріг – це актуальне питання для сільської місцевості по всій Україні. І вирішуватися воно має на загальнодержавному рівні. Ми в межах своїх можливостей прагнемо допомагати в тих районах, де ведемо свою діяльність», – зазначив заступник генерального директора – головний інженер ПрАТ «Нафтогазвидобування» Олексій Раптанов.

Система Orphus