Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Лубенські школярі вчилися створювати “Країну Гідності”

Лубенські школярі вчилися створювати “Країну Гідності”

1_1136

У Вищебулатецькій загальноосвітній школі провели гру Ради Європи «Країна Гідності». Змагалися у вивченні соціальних прав учні 9-11 класів. Про це повідомили у Лубенській РДА.

За словами фасилітатора гри Юлії Поди, учасники подібних заходів отримують знання про основні права людини.

За умовами гри учні уявили себе парламентарями  вигаданої  «Країни Гідності». «Парламентарі»  знайомились  зі станом справ у країні і  розробляли  стратегію її розвитку за допомогою спеціальних  карток  на  найближчі 5 років. Кожен з  учнів зміг оцінити свої навички у формуванні державної соціальної політики, взяти участь у обговоренні загальної  стратегії розвитку та  краще зрозуміти проблеми нашого суспільства і громади.

За словами організаторів,  діти  використовують  унікальний  інструмент вивчення соціальних прав. Олександр Чепур, керівник Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ» говорить, що за період реалізації  проекту більше  300 учнів і студентів Полтавщини познайомилися з «Країною Гідності».  Дану подію в Лубенському районі  приурочили до відзначення Дня спільних дій в  інтересах  дітей  та  річниці  Конвенції ООН.

Захід реалізований в рамках проекту «Підвищення рівня обізнаності молоді Полтавщини щодо поточної державної молодіжної політики та соціальних прав»  за фінансової підтримки  МБО “Партнерство «Кожній  дитині».

2_960

3_747

4_520