Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчуцькі депутати прийняли рішення про створення муніципальної поліції

Кременчуцькі депутати прийняли рішення про створення муніципальної поліції

5541

З метою забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян депутати Кременчуцької міської ради учора ухвалили рішення «Про створення комунального підприємства «Муніципальна поліція» Кременчуцької міської ради Полтавської області».

Основна мета створення даного комунального підприємства – це здійснення охорони об’єктів комунальної власності (в тому числі неприбуткових) для економії коштів міського бюджету на фінансування охорони майна територіальної громади та працевлаштування учасників бойових дій в зоні АТО. Муніципальна поліція забезпечуватиме охорону об’єктів комунальної власності м. Кременчука, збереження цілісності комунального майна, відвернення та недопущення безпосередніх посягань на таке майно, припинення несанкціонованого доступу до нього, охорона комунальної власності та власності фізичних та юридичних осіб незалежно від форм власності на договірних засадах.
До складу муніципальної поліції входитиме 46 працівників з числа учасників бойових дій та АТО. На першому етапі планується, що вони забезпечуватимуть охорону в 10 навчальних закладах міста, а також надаватимуть охоронні послуги на комерційній основі, для цього буде створено охоронний пульт.  
Взагалі муніципальна поліція сприятиме правоохоронним органам у забезпечені охорони та підтриманні громадського порядку на вулицях міста, проведенні заходів щодо співпраці з органами місцевого самоврядування у сфері земельних відносин, а також щодо дотримання чинного законодавства в сфері поводження на воді та дотримання правил рибальства,  організації взаємодії і надання взаємодопомоги спільно з правоохоронними  органами  у  діяльності,  що  спрямована на  попередження, припинення і розкриття кримінальних правопорушень та забезпечення охорони громадського порядку,  надання послуг з охорони громадян, а також власності громадян, юридичних осіб приватного та публічного права. До повноважень новоствореного органу входитиме проведення патрулювання на вулицях міста з метою виявлення порушення чинних правил благоустрою та підтриманні громадського порядку,  здійснення контролю за станом майнової безпеки об’єктів охорони,  попередження, запобігання та припинення правопорушень, що посягають на громадський порядок і громадську безпеку, у встановленому чинним законодавством порядку тощо.
Система Orphus