Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Депутати заслухають звіт керівника комунального підприємства “Полтавафарм”

Депутати заслухають звіт керівника комунального підприємства “Полтавафарм”

img_3838-kopyrovatУчора відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій, яке провів Геннадій Коваленко. У роботі взяли участь керівники структурних підрозділів обласної держадміністрації, представники громадських організацій та журналісти.

Відповідно до порядку денного голова комісії Геннадій Коваленко, депутати: Сергій Соловей, Валерій Калюжний, Михайло Бугрій розглянули два питання порядку денного – пропозицію заслухати звіт керівника комунального підприємства “Полтавафарм” Валерія Прядка про діяльність підприємства та про нагородження відзнаками Полтавської обласної ради.

img_3854-kopyrovatЗ першого питання порядку денного виступили голова комісії Геннадій Коваленко, члени комісії Валерій Калюжний, Сергій Соловей, Михайло Бугрій, депутати Валерій Прядко, Руслан Рогов. Депутати не підтримали питання до розгляду.

Постановили – до 10 грудня провести виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій на базі підприємства “Полтавафарм” і там заслухати звіт його керівника Валерія Прядка.

По другому питанню порядку денного депутати погодили перелік кандидатур для нагородження почесною відзнакою Полтавської обласної ради  нагрудним знаком “За вірність народу України”.