Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Депутати Полтавської облради розглянули питання про використання надр (ФОТО)

Депутати Полтавської облради розглянули питання про використання надр (ФОТО)

dsc_0590

Сьогодні депутати обласної ради під час постійної комісії з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр вкотре порушували питання про надання спеціальних дозволів на геологічне вивчення надр. У роботі взяв участь перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

dsc_0586

У порядку денному розглянули питання про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) газу природного, конденсату Свистунківсько-Червонолуцького родовища на території Гадяцького та Лохвицького районів ТОВ «АРКОНА ГАЗ-ЕНЕРГІЯ». Його депутати направили на доопрацювання.

Депутатська комісія відмовила ТОВ «Арабський Енергетичний Альянс ЮЕЙ», якому необхідно було продовжити дозвіл на видобування природного газу, нафти, газу, розчиненого у нафті, конденсату, супутніх корисних компонентів Північно-Яблунівського родовища на території Лохвицького та Лубенського районів.

dsc_0595

Питання про дослідно-промислову розробку питних підземних вод Великобагачанської ділянки на території смт Велика Багачка Обласним виробничим підприємством водопровідно-каналізаційним господарством “Миргородводоканал”, на території міста Лубни ТОВ “«Лубенський молочний завод», на території Хорольського району ТОВ Агрофірма «Хорольська» були погоджені комісією.

dsc_0568

dsc_0601

dsc_0599

dsc_0588

Система Orphus