Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

Чесні декларації посадовців Полтавщини: шукаємо разом

Чесні декларації посадовців Полтавщини: шукаємо разом

znimok-ekranu-29-11-16-083048

Журналісти та активісти Полтавської області зберуться 3 грудня в Полтаві на семінар-тренінг для вивчення нових антикорупційних інструментів. Разом вони попрацюють із реєстрами, ознайомляться із новими IT-додатками для роботи над деклараціями про доходи. Запрошені гості: Андрій Савін, юрист Центру протидії корупції, та Олександр Мамай, журналіст-розслідувач порталу «Стоп корупції».

Про що будемо говорити і вивчати?

  1. Явище корупції у нашому суспільстві. Чому немає простих рішень проблеми?
  2. Хто проти корупції? Розшифровуємо нові антикорупційні інституції: НАБУ, НАЗК, САП, ДБР, САС.
  3. Робота з реєстром Е-декларацій, юросіб, нерухомості, автомобілів і т.д.
  4. Активісти з ITсектору розробили додатки-боти для швидкого аналізу.
  5. Незаконне збагачення чиновника: як його довести?
  6. Розкриваємо зв’язки «бізнес-влада» – розчищаємо дорогу конкурентному підприємництву.
  7. Про необхідність громадського контролю і впливу.

Звертаємо увагу на виступи запрошених гостей.

Олександр Мамай (Київ), автор резонансних антикорупційних розслідувань національного рівня, що були опубліковані на порталі https://stopcor.org/. Розкаже про кілька своїх успішних кейсів та проконсультує у роботі із держреєстрами.

Андрій Савін (Київ), юрист, працює над тим, що матеріали журналістських розслідувань потрапили до правоохоронних органів, а відповідальні за корупційні злочини були покарані. Про його «клієнтів» можна почитати на сайті https://ukr.aw/.Андрій Савін займався справою екс-керівника Кременчуцької податкової Андрія Звонкова.

Поліна Завадська (Полтава), експертка публічних (державних) закупівель Інституту аналітики та адвокації, агентка Prozorro. Займається моніторингом та аналізом публічних (державних) закупівель Полтавської області. Про її діяльність можна прочитати на https://www.facebook.com/iaaukraine.org Розкаже про те, як використовувати прозорість інформації по публічних закупівлях для реалізації громадського контролю за владою.

Лариса Гориславець (Кременчук), координаторка проекту «ТОП чесних декларацій Полтавщини». З 2015 року розпочала оприлюднення та аналіз декларацій депутатів та посадовців Кременчука, ведучи постійну рубрику на сайті «Кременчуцька газета» http://kg.ua/index.php/dokhody-vlasti.html Вивчає зв’язки «бізнес-влада», адвокатує кампанію «Відкритий доступ» – за доступ до інформації, зокрема про фінансову діяльність комунальних підприємств.

Де збираємося?

Полтава, вул. Раїси Кириченко, 9 (коворкінговий простір «Равлик»).

Початок о 10.00. Більше про подію у ФБ https://www.facebook.com/events/1139192676135076/

Як стати учасником семінару?

Заповність анкету https://docs.google.com/forms/d/1uaGJbitmTA7N0diHR5Ey66EJyaLt7-F56Io91GLeFSc/viewform?edit_requested=true 

Організатор – Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб», у рамках проекту «ТОП чесних декларацій посадовців Полтавщини», за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Уряду Данії. Детальніше про проект – http://www.prostir.org.ua/?p=1880 Запрошуємо до співпраці активістів та журналістів Полтавської області.

Координаторка – Лариса Гориславець, euroclub.kremen@gmail.com, 0680006418