Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У відділенні поліції №1 Полтави новий керівник (ФОТО)

PM519image001

Відповідно до наказу Головного управління Національної поліції в Полтавській області очолювати відділення поліції № 1 міста Полтава, що обслуговує Київський район міста, відтепер буде полковник поліції Лазар Олександр Васильович.

PM675image003

Роботу в правоохоронних органах Олександр Васильович розпочав у 1997 році. За час служби пройшов шлях від оперуповноваженого до начальника районного відділу поліції одного з обласних центрів. Перед призначенням Олександр Лазар проходив службу в Управлінні карного розшуку ГУНП в Полтавській області.

Представити нового керівника у підрозділ прибули заступник начальника ГУНП в Полтавській області – начальник кримінальної поліції Руслан Бірюков та начальник Полтавського відділу поліції Олександр Терела.

Основними завданнями, які новий керівник в перший день своєї роботи поставив перед особовим складом, поряд із боротьбою зі злочинністю та забезпеченням публічної безпеки, стали концентрація зусиль на розкритті злочинів, що набрали суспільного резонансу, а також налагодження тісної взаємодії з громадськістю району.