Ви тут:
Надзвичайні ситуації Полтавщина Суспільство 

У Полтаві загулибася 6-річна дівчинка, а нетверезі батьки її не шукали

Працівники відділення поліції №1 міста Полтава повернули додому шестирічну дівчинку, яка загубилась в районі 1-ї міської клінічної лікарні. Поліцейським дитина повідомила, що «пішла на озеро, подивитись на лебедів і забула, як іти додому». Про це повідомили у ГУ НП у Полтавській області.

Близько 18 години оперативному черговому відділення поліції № 1 телефоном повідомили про те, що в районі 1 МКЛ невідомий чоловік у нетверезому стані розшукує свою малолітню доньку. На місце виїхала слідчо-оперативна група відділення поліції. Поліцейські хотіли поспілкуватись з чоловіком і надати йому допомогу у пошуках доньки. Однак, незнайомця на місці уже не було.

Знайшли дитину працівники 1 міської клінічної лікарні – вона ходила без дорослих неподалік закладу. Дівчинка дуже зраділа, коли її привезли до відділення поліції. Усім вона говорила, що поліцейські добрі і сильні, і що з ними вона нічого не боїться. Працівники ювенальної превенції покормили дитину та під час гри змогли дізнатись у неї адресу проживання.

Вдома, як з’ясувалось по приїзду, ніхто на дівчинку не чекав. Хвіртку дуже довго ніхто не відкривав. Поліцейські припустили, що батьки пішли на пошуки дитини і хотіли повертатись до відділення. Однак, врешті двері відчинила мати дівчинки, яка перебувала у нетверезому стані.

Як виявилось, дитина пішла з дому після 14 години, а п’яні батьки помітили зникнення доньки лише близько 18 години.

«Хоча шестирічної дівчинки не було вдома майже чотири години, ніхто з батьків не повідомив про це до поліції, – розповів начальник відділення поліції № 1 міста Полтава Сергій Махно. – Це щастя, що за цей час із нею нічого не трапилось. Якби не звичайні перехожі та працівники лікарні, то з такими безпечними батьками дитина могла залишитись на вулиці і на ніч».

За неналежний догляд за дитиною працівниками ювенальної превенції відносно батьків було складено адміністративний протокол за частиною 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей). Крім цього, сім’ю візьмуть на облік, і працівники поліції постійно будуть відвідувати родину і слідкувати за належними умовами проживання дитини.