Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство 

Колишній депутат Полтавської облради склав присягу нардепа (ФОТО)

Знімок екрану - 06.09.16 - 11:46:01

Сьогодні, під час відкриття п’ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання, новобраний нардеп від Полтавщини Руслан Богдан склав присягу.

Нагадаємо, що він отримав перемогу на довиборах, які відбувалися в області 17 липня.

«Присягаю на вірність Україні. Зобов’язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут Українського народу. Присягаю додержуватися Конституції України та законів України, виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників», – сказав Богдан з трибуни Верховної Ради.

Біографічна довідка: Богдан Руслан Дмитрович (нар. 28 січня 1972, м. Київ) — український політик, народний депутат України,підприємець, експерт з питань енергетики. 

Навчався у середній школі № 234 міста Києва. З 1987 року — навчання у Київському Суворовському військовому училищі, спеціальність «військова підготовка». У 1992–1997 роках навчався в Українському державному університеті фізичного виховання та спорту за спеціальністю «фізичне виховання». У 1996–2000 роках студент Київського національного університету імені Тараса Григоровича Шевченка, спеціальність «економіка». У 2008 закінчив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, спеціальність «геологія нафти і газу».

Одружений, має сина та дочку.

Знімок екрану - 06.09.16 - 11:40:25