Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині 6 640 гектарів земель сільгосппризначення передадуть у власність учасникам АТО

zemlya_uchasnik

У Полтавській області з моменту запровадження ініціативи про забезпечення землею до територіальних органів Держгеокадастру учасники АТО подали 5 104 заяви на отримання земельних ділянок. Військовим надали 3 939 дозволів на розробку землевпорядної документації для відведення земель сільгосппризначення загальною площею 6 640 гектарів. Інші звернення знаходяться на стадії розгляду. На сьогодні 367 військовослужбовців вже завершили процедуру оформлення землі у власність. Про це повідомили у прес-службі Держгеокадастру.

Протягом серпня Головне управління Держгеокадастру у Полтавській області видало 508 наказів про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою та землевідведення. З них, 193 накази (38%) надані учасникам військових дій на сході України.

“Головне управління Держгеокадастру у Полтавській області виділяє військовим щонайменше 3 ділянки на день. Такого масштабу й темпів роботи у забезпеченні громадян землею, якщо вірити статистиці, на Полтавщині досі не було”, – повідомив керівник землевпорядної служби області Вадим Чувпило.

Довідково:

Землевпорядники Полтавщини зарезервували для потреб учасників АТО, які виявлять бажання отримати ділянки на території регіону, понад 5 тис. га земель. Із матеріалами про вільні ділянки можна ознайомитися на сайті Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

Система Orphus