Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

На Перший урок гімназисти прийшли до полтавської бібліотеки

P1020073

Шкільний дзвоник знову покликав дітей за парти. Учні Полтавської гімназії № 17 зі своєю наставницею Жанною Герчаківською завітали в святковий день до міської бібліотеки-філії № 3 для дітей та дорослих.

P1020070

Перший урок «Боже, Україну збережи!..», присвячений 25-річному ювілею Незалежності України, для 4-класників провели заслужений працівник культури України, голова обласного відділення Міжнародної організації «Жіноча громада» Валентина Шемчук та директор бібліотеки, випускниця Програми «Відкритий світ» Наталя Онищенко. Усі разом мандрували сторінками чвертьстолітньої  історії  Української Незалежності та здійснили пам’ятний маршрут полтавськими вулицями, названими на честь Героїв Небесної Сотні та полеглих на Східних кордонах України, відстоюючи ціною життя Свободу рідної землі в боротьбі з російськими окупантами.

P1020074

Така пізнавальна для юних полтавців зустріч відбулася не вперше, дякуючи багаторічній співпраці обласного відділення МО «Жіноча громада» з Полтавською міською централізованою бібліотечною системою та її директором Тамілою Дузенко.  Невдовзі День рідного міста вкотре збере полтавських школярів та громадських діячів у залах бібліотек.  

Система Orphus Поделиться на fb