Ви тут:
Відео Культура Оголошення Полтавщина Суспільство 

Полтавські урбаністи будують “Майстерню міста” (відео)

13nПолтавська урбан-платформа «CityLab» отримала грант на будівництво відкритого творчого павільйону – міська влада дала дозвіл на його розміщення тільки до кінця вересня.

Нині тривають роботи на галявині між Полтавським музичним училищем ім. М. Лисенка і Краєзнавчим музеєм на вул. Соборності.

“Ми давно дивилися на цю ділянку. Тут гарне розташування, гарна атмосфера, зелено, але нічого немає. Ми би хотіли щоб це місце зажило і почали думати що тут можна зробити. Ми написали концепт проекту і подали його на конкурс міжнародного фонду «Відродження» сприяння соціальній згуртованості. Конкурс ми виграли і фонд надав нам фінансову підтримку 120 тис грн”, –  розповіла координатор проекту Ірина Садовнікова.

На збудованій сцені та глядацьких місцях 4 дні триватиме творчий захід “Майстерня міста”.

Будівництво буде тривати ще протягом 3-4 вересня і усіх бажаючих просять допомогти активістам на майданчику біля музучилища.

Організація “City Lab” працює над проектом “Твій простір” і має на меті облаштувати цю ділянку як майданчик для постійного відпочинку полтавців з велопарковкою, місцями для сидіння, лекторієм, скульптурами, арт-об’єктами, місцем для публічних виступів (наприклад, виступів музикантів) тощо. Цей проект виграв у конкурсі від фонду “Відродження” та отримав фінансування на його втілення.

 “Майстерня міста” пройде 22-25 вересня.

Урбаністи будуть лобіювати інтереси полтавської громади та домагатися повного втілення проекту “Твій простір”.