Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Загиблому в зоні АТО солдату на Решетилівщині відкрили меморіальну дошку

2

На фасаді ї Першолиманської школи на Решетилівщині  відкрили меморіальну дошку дошки учаснику АТО  Олександру Кирилюку.

Рідні, близькі, односельці, бойові побратими, громадські активісти, районна влада зібралися на відкриття. Дошку відкрили в річницю його загибелі.

Про це повідомили в Решетилівській  районній  раді.

Довідка6 Кирилюк Олександр Георгійович народився 8 січня 1993 року у с. Лиман Перший Решетилівського району Полтавської області. Закінчив Лиманську Першу загальноосвітню школу І-ІІ ступенів, Хорольський агропромисловий коледж. У жовтні 2012 року був призваний до лав Збройних Сил України. Старший солдат. Згодом продовжив службу в Українській армії за контрактом. Учасник антитерористичної операції на Сході України. Снайпер 30-ї окремої механізованої бригади. З боями пройшов від Савур-Могили до Луганська. Брав участь у прориві Дебальцівського котла. Загинув 30 липня 2015 року під час виконання бойового завдання поблизу села Новолуганське Артемівського району Донецької області.

Указом Президента України № 553/2015 від 22 вересня 2015 року, “За мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”, Кирилюк Олександр Георгійович нагороджений орденом “За мужність” III ступеня (посмертно).