Ви тут:
Оголошення Суспільство 

Студентів запрошують на відеокемп тревел-журналістики

відео камераУчасники проекту у тандемі (журналіст + оператор) навчатимуться знімати, режисерувати, монтувати і продюсувати власні відеоісторії.

Школа журналістики Українського католицького університету оголошує набір учасників Відеокемпу тревел-журналістики, який пройде в Карпатах 23-26 липня та у Львові 26-29 липня. Підсумком роботи будуть десять відеоісторій, що відкриють глядачам невідомі факти про українські гори. Проект організований за підтримки mymedia.org.ua

Для участі у Відеокемпі на електронну адресу [email protected] потрібно вислати: мотиваційний лист (+коротко про себе; обов’язково дайте посилання власні відеороботи);
сценарний план 3-5-хвилинної відеоісторії (обсяг – до 3 000 знаків, в якому слід викласти ідею та вказати локацію знімання в межах Верховинського району Івано-Франківської області; заохочуємо колективне подання сценарного плану, в якому ідею пропонує журналіст, а візуальне втілення – оператор).

Дедлайн подання заявок – 15 червня 2016 року.

Участь у проекті можуть брати студенти будь-якої спеціальності віком від 19 років та молоді відеографи з усієї України. Важливо, щоб учасники мали досвід знімання та монтування відео, любили подорожувати, цікавилися відеоформатами, комфортно почувалися в колективі. Для участі в проекті потрібно мати власне відеообладнання – відеокамеру чи фотоапарат з режимом відео, ноутбук.

Система Orphus Поделиться на fb