Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

В Кіноклубі Docudays UA вихованці Кременчуцької виховної колонії вчилися зміцнювати соціально-корисні зв’язки

29 травня в Кіноклубі Docudays UA вихованці Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області переглянули документальний фільм польського режисера Мартіна Рата «Що написане пером». Перегляд організували з метою зміцнення та налагодження гармонійних стосунків хлопців із близькими та рідними, формування позитивних планів на майбутнє.

Переглядаючи фільм, юнаки побачили надзвичайно актуальну проблему для багатьох країн світу, в тому числі і для України – це питання соціальної адаптації колишніх засуджених, які опинилися в складних життєвих обставинах.

На прикладі головного героя – Януша, вихованці окреслили головні проблеми, з якими зустрічаються засуджені після звільнення з місць позбавлення волі, це: взаємовідносини з рідними, поновлення та отримання особистих документів, відновлення права на житло, працевлаштування, отримання необхідної медичної допомоги.

Вихованці дискутували про те, що від кожного з них залежить їх особисте життя на волі, що потрібно кожного дня працювати над особистим розвитком і навичками спілкування. Вчилися вирішувати складні побутові ситуації та знаходити компромісні рішення.

З хлопцями розглянули поняття «гідність», «цінності», «відповідальність», «толерантність». Обговорили шляхи адаптації у суспільстві і як особисто кожному керувати своїм життям.

Після перегляду стрічки вихованці поділилися роздумами про те, як складеться подальше життя головного героя, про те, що потрібно йому змінити в собі та в своєму оточенні.

Вихованці зрозуміли, наскільки пов’язане в житті людини минуле, теперішнє і майбутнє. Із щирими почуттями написали листи своїм рідним, намалювали квіти матусям та попросили вибачення за свої вчинки.

Прес-служба управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області

Система Orphus Поделиться на fb