Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У полтавській бібліотеці пройшов театралізований квест “Таємна кімната Гаррі Поттера”

http://library.pl.ua/gallery/1946/04.jpg

У Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І.П.Котляревського пройшов бібліотечний театралізований краєзнавчий квест «Таємна кімната Гаррі Поттера», організований відділом соціокультурної діяльності для вихованців Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді спільно з молодіжною аматорською театральною студією «І по всьому». Про це повідомили у бібліотеці.

За легендою квесту юний чарівник Гаррі Поттер випадково відкрив інформаційний портал, який знаходився у бібліотеці, і зник у ньому. Закляття накладено таким чином, що знайти чарівника зможуть тільки магли (звичайні люди), які добре знаються на місцевості, в якій знаходиться портал. Отже, гравці, послідовно розв’язуючи різноманітні краєзнавчі завдання, повинні були відшукати таємну кімнату і звільнити Гаррі Поттера.

http://library.pl.ua/gallery/1946/07.jpg

Учасників полтавських туристично-краєзнавчих гуртків «Спелеологія», «Пішохідний туризм» та «Юні скаути» зустріла професор Мінерва Макгонагалл (керівник театральної студії Олександра Волакова) і пригостила магічним зіллям за власним рецептом, для якого гравці власноруч зібрали «інгрідієнти» в холі бібліотеки: паперових павуків, змій, кажанів, тощо. Дивно, але з таких незвичних складових вийшло зілля, підозріло схоже на вишневий компот.

За допомогою Розподільчого Капелюха учасники стали учнями двох магічних факультетів: Слізерін та Гріфіндор. Після пригод, у таємній кімнаті, яка за сумісництвом виявилась відділом краєзнавства, на гравців чекала заступник Міністра Магії, одіозна Долорес Амбрідж (завідувач відділу краєзнавства Марина Федорова). Бібліотекарі відділу краєзнавства підготували для учасників презентацію книжкової виставки «Цікаве з фонду відділу краєзнавства». Провідний бібліотекар Лариса Карпенко розповіла і власне продемонструвала «найтовщу» і «найтоншу» книжку, «найстарішу» і «наймолодшу» тощо.

http://library.pl.ua/gallery/1946/15.jpg

http://library.pl.ua/gallery/1946/19.jpg

Перейти до вмісту