Ви тут:
Головне Культура Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві відбулося свято до Міжнародного дня захисту дітей (ФОТО)

Сьогодні у Полтавському академічному обласному театрі ляльок відбулося обласне дитяче свято для дітей, які перебувають на обліку служб у справах дітей, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

До участі у святі з 17 районів та міст області запросили близько 250 дітей.

“Це діти, які перебувають на обліку служб у справах дітей: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються у сім’ях опікунів, прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу. Також ми запросили діток, батьки яких загинули під час участі в АТО, діток із числа сімей переселенців. Сьогодні учасники свята переглянуть цікаву виставу, пограються у веселі ігри та отримають солодкі подарунки”, – розповіла начальник служби у справах дітей Полтавської облдержадміністрації Інна Конончук.

Як зазначив завідуючий літературною частиною полтавського театру Єгор Ткаченко, сьогодні, уже за доброю традицією, діти переглядатимуть казку про Буратіно, казкові герої подарують діткам святковий настрій розважальною ігровою програмою.

“А завтра Полтавський обласний театр ляльок запросив до себе в гості дітей з різними вадами, якими опікується Фонд відродження надії, організація Червгоного хреста та міська влада. У цей день театр подарує тепло і радість кожному. Усі присутні стануть учсасниками театрального дійства — розважальної театралізованої програми “У пошуках Дружби”, – сказав Ткаченко.

Перейти до вмісту