Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці відбудеться Х фестиваль сучасної молодіжної культури «Extreme-zone»

28 травня у Кременчуці відбудеться  Х фестиваль  сучасної молодіжної культури «Extreme-zone», організаційний комітет з проведення якого відбувся сьогодні під головуванням заступників міського Ольги Усанової та Руслана Проценка. На сьогоднішній день заявку на участь у фестивалі подали понад 100 учасників. Збір заявок триває, зареєструватися може кожен бажаючий віком від 14 до 35 років у соціальних мережах групі «Екстрим – зон» або, надіславши  заявку на електронну адресу [email protected] організаторів фестивалю. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.
 
Фестиваль «Extreme-zone» проводиться з метою популяризації здорового способу життя, профілактики соціально-негативних явищ у молодіжному середовищі та розвитку фізичної культури та любительського спорту серед молоді, залучення молоді та молодіжних громадських організацій до організації змістовного дозвілля і відпочинку молоді.  
У рамках заходу планується проведення змагань у наступних напрямках сучасної молодіжної культури: рок, реп, графіті, стрітбол (вуличний баскетбол), Street Soccer (вуличний футбол), пляжний волейбол, фрістайл, Roller skating, Games of skate, ВМХ, Workout, Трікінг, Біт-бокс. Фестивальні зони за кожним напрямком матимуть своє окреме місце проведення, розташовуватимуться вони від набережної річки Дніпро парку культури та відпочинку «Придніпровський», включаючи площу Перемоги,  до вул. Перемоги.
Цього року фестиваль «Extreme-zone» вирішили підтримати кременчуцькі велосипедисти. Любителів екстремальних видів спорту вони підтримають велопробігом, що має стартувати о 09.30 від палацу культури «Кредмаш» та завершиться на площі Перемоги.
Офіційне відкриття Х фестивалю  сучасної молодіжної культури «Extreme-zone» заплановане на 10.00 у парку культури та відпочинку «Придніпровський». Старт фестивальним змаганням буде дано о 10.30.  Окрім того, під час проведення фестивалю волонтерами Молодіжного Парламенту буде організовано традиційну акцію «Ні – палінню!», спрямовану на популяризацію здорового способу життя серед кременчуцької молоді.
Перейти до вмісту