Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство 

ЦВК зареєструвала перших кандидатів по 151-му округу

Центральна виборча комісія зареєструвала перших кандидатів у народні депутати у 151 одномандатному виборчому окрузі. Ними стали представник «Партії простих людей Сергія Капліна» Сергій Мамоян та самовисуванець Віталій Ольшанський. Кандидати в народні депутати були зареєстровані 24 травня.

СVK_zareyestruvav_pershikh_kandidativ_po_151 (photo 1)

Мамоян Сергій Чолоєвич. Народився 1 квітня 1984 року у Вірменії. Має громадянство України. Проживає в селі Наливайківка Макарівського району Київської області. У 2015 році закінчив ПАТ «Вищий навчальний заклад Київський Славістичний університет» (спеціальність «Міжнародні відносини», ступінь бакалавра).

З 2007 року працює в ТОВ «МАЛДС груп» (Полтавська область, Пирятинський район, с. Велика Круча, вул. Молодіжна, 53) на різних посадах. Основний напрямок діяльності підприємства виробництво та торгівля м’ясом. Наразі є директором товариства.

З листопада 2014 року ‑ помічник на громадських засадах народного депутата України VIII скликання Сергія Капліна.З 3 серпня 2015 року — голова громадської організації «Всеукраїнська Громадська Організація «Побудуємо майбутнє».З 2015 року – член місцевої організації політичної партії «Партія простих людей Сергія Капліна».

На місцевих виборах 2015 року був обраний депутатом Полтавської обласної ради VII скликання від «Партії простих людей Сергія Капліна». Голова депутатської комісії з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр. До цього в виборах участі не брав.

Наразі кілька Пирятинських ЗМІ активно висвітлюють благодійну діяльність Сергія Мамояна.

Ольшанський Віталій Дмитрович. Народився 23 травня 1969 року в селі Гиряві Ісківці Лохвицького району Полтавської області. Громадянин України. Проживає в місті Лубни Полтавської області.

Пенсіонер. Співзасновник компанії «ЦЕНТР-ШИНА ПЛЮС» (м. Лубни, вул. Петра Лубенського, 1). Безпартійний. Раніше у виборчих перегонах участі не брав. У 2014 році в 151 окрузі під час чергових парламентських виборів кандидатом у народні депутати був його однофамілець Ольшанський Олександр Іванович («Радикальна партія»).

СVK_zareyestruvav_pershikh_kandidativ_po_151 (photo 2)

Нагадаємо, у ВО 151 (Гадяч, Гадяцький, Гребінківський, Лохвицький, Пирятинський, Чорнухинський райони, частина Лубенського району) 17 липня відбудуться проміжні вибори народного депутата у зв’язку з тим, що обраний в цьому окрузі екс-нардеп Тарас Кутовий був призначений на посаду міністра аграрної політики та продовольства України.

Громадська мережа ОПОРА закликає потенційних суб’єктів виборчого процесу під час виборчої кампанії дотримуватися стандартів чесної конкуренції та проводити передвиборчу агітацію відповідно до українського законодавства та міжнародних стандартів.

Система Orphus