Ви тут:

Співробітники Кременчуцької виховної колонії побували на футбольному матчі пам’яті мера Кременчука Олега Бабаєва

16 травня 2016 року співробітники Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області здійснили поїздку до м. Полтави, де відбувся футбольний матч ветеранів збірної України та команди “Ворскла” присвячений пам’яті трагічно загиблого Президента клубу “Ворскла” та мера міста Кременчука Олега Бабаєва.

Поїздка була організована місцевою профспілковою організацією колонії з метою популяризації спорту та здорового способу життя, формування активної життєвої позиції серед працівників установи.

Співробітникам установи приємно було зустріти під час матчу Миколу Ісаєва, який був і залишається завзятим гравцем та вболівальником Полтавського та Українського футболу.

Учасники заходу мали можливість поспілкуватися та сфотографуватися з кращими футболістами та тренерами країни, такими як: Віктор Пожечевський, Володимир Лозинський, Максим Калініченко, Іван Яремчук, Едуард Цехмайструк, Олег Саленко, Іван Шарій та іншими.

На згадку про пам’ятну зустріч, відомі спортсмени поставили свої автографи на футбольному м’ячі, який стане експонатом музею установи.

Колективна поїздка згуртувала стосунки між співробітниками, які пригадали видатних спортсменів та зрозуміли, що разом можна ефективно працювати та гарно відпочивати. Вболівальники футболу мали можливість відпочити морально та духовно, зміцнити власну громадянську позицію до національного футболу, пропаганди вітчизняного спорту.

Прес-служба управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області

Перейти до вмісту