Ви тут:

Протягом 2016 року до міської податкової надійшло 43 звернення громадян

Протягом січня-квітня 2016 року до Державної податкової інспекції у м. Полтаві Головного управління ДФС у Полтавській області на розгляд надійшло 43 звернення громадян. Із 43 звернень, що надійшли, 43 – заяви. Скарг та пропозицій у 2016 році не надходило. За ознакою надходження усі 43 звернення – первинні, за суб’єктом звернення: 40 – індивідуальних, 2 колективних, які надійшли від 18 громадян та 1 анонімне.

У письмових зверненнях порушувалися такі питання: інформування про ухилення від сплати податків, контрольно-перевірочна робота (стосовно штрафних санкцій та проведення перевірки), податок на доходи фізичних осіб, реєстрація та облік платників податків, сплата єдиного соціального внеску.

Щодо результатів розгляду звернень і дотримання його термінів, то за січень-квітень 2016 року без порушення терміну розглянуто 41 звернення (18 – вирішено позитивно, на 20 звернень надано роз’яснення, на 2 звернення надана відмова за результатами розгляду, 1 анонімне звернення не підлягає розгляду), 2 звернення перебувають на виконанні, термін розгляду не настав.

Відділ організації роботи Державної податкової інспекції у м. Полтаві

Перейти до вмісту