Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Пасхальний мюзикл для вихованців Кременчуцької виховної колонії

2 травня вихованці Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області переглянули Пасхальний мюзикл «Рішення приймаєш тільки ти». На гостини завітали служителі Церкви Бога Живого. Свято для вихованців приурочили до великої християнської події: Пасхи – Христового Воскресіння.

Вихованці чекали на приїзд служителів Церкви. В залі панував піднесений і святковий настрій. Мюзикл розкрив таїнство Христового Воскресіння і першоджерела створення священного писання. Центральної фігурою виступив апостол Петро, який три рази зраджував свого духовного Учителя – Іісуса Христа, і кожного разу був пробаченим. Юнаки зрозуміли, що постать Петра – це особистість, яка впадала в спокусу і виявляла духовну слабкість. Але, завдяки своєму покаянню і молитвам, достойним вчинкам, його життя змінилося, він став праведником і учеником Христа. Вони осмислили, шо кожна людина може помилятися і робити негарні вчинки. Та від кожного, особисто, залежить, який він зробить вибір, якою дорогою піде в майбутньому.

Служитель Церкви Ігор Нестеренко розповів вихованцям особисту життєву історію, в якій були неправедні вчинки і тяжкі втрати, пошук смислу життя і радість від прийняття правильного рішення жити по принципам моралі, любові і співчуття. Говорив про те, що доволі часто прагнення до насолод життя, лінь та егоїзм призводить до фатальних наслідків. Хлопці з інтересом слухали щиру розповідь Ігоря і задавали питання, на які отримували мудрі відповіді.

В мюзиклі прозвучали пісні на слова і музику служительки Церкви Бога Живого – Катерини Фьодорової. У виконанні юнаків і дівчат Церкви, а також маленьких «зірочок» із дитячого будинка «Жива перлинка» лунали прекрасні, змістовні пісні і вірші: «Іісус Воскрес!», «Не спи», «Мій Бог, прости мою провину», «Голоси Янголів», «На землю Світ прийшов, осяяв небеса», «Шукає кожний щастя», «Кличе Бог до твоєї душі». Вихованці аплодували маленьким артистам, адже відчували їх старанність і душевність.

На завершення свята, Служителі Церкви подарували книги «Слово настановлення на кожний день», «Іісус допомагає ув’язненим», «Як подолати згубну залежність», «Надія на нове життя», які допоможуть юнакам зробити правильний вибір у своєму житті, замислитися над своїм минулим і побудувати чесне, високоморальне майбутнє життя та більше не впасти в непоправну спокусу.

Прес-служба управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області

Перейти до вмісту