Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство 

Андрій Пісоцький провів особистий прийом громадян (ФОТО)

DSC_0203

Сьогодні перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький провів особистий прийом громадян.

Полтавка Олена Горулько, дружина ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС І категорії, інваліда І групи звернулася до Андрія Анатолійовича для вирішення квартирного питання.

Жінка розповіла “Новинам Полтавщини”, що багато років оббиває пороги владних кабінетів, але допомоги її сім’я так і не отримала.

“Так як мій чоловік інвалід І групи, ліквідатор аварії на ЧАЕС І категорії, згідно житлового Кодексу, він найперший, не зважаючи на чергу, має право на отримання безкоштовного житла. Так як кошти на фінансування відповідних програм з державного бюджету не виділяються, наше питання можна вирішити тільки на місцевому рівні. Ми неодноразово зверталися у міськраду з цього приводу, але кожного разу отримували відмови. Тому сьогодні я і звернулася до Андрія Анатолійовича. Він пообіцяв це питання позитивно вирішити”, – сказала Олена Горулько.

DSC_0206

Андрій Пісоцький зазначив, що наразі у Полтаві іде будівництво будинку для учасників АТО та членів їх сімей по вулиці Марії Башкірцевої, тож у програму зможуть включити і чоловіка Олени.

“Це програма, коли 25% від вартості квартири бере на себе місто, 25% – область, і 50% платить сама людина. Напишіть заяву на моє ім’я. І ми, я думаю, зможемо включити вас у програму, за якою житло отримуватимуть учасники АТО. Таким чином ми вирішимо ваше питання”, – наголосив перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

Система Orphus