Ви тут:
Суспільство 

Змінити реєстрацію полтавцям тепер стане простіше

паспорт

Міграційна служба створила веб-портал, де надано необхідні роз’яснення.

В Україні змінилася система реєстрації місця проживання.

Відтепер місце проживання українців реєструватимуть виконавчі органи місцевих громад. З   квітня в силу вступив закон, котрий змінює систему реєстрації місця проживання. Згідно із законом реєстрацію здійснюватиме виконавчий орган сільської, селищної, міської ради або сільський голова (у разі, якщо відповідно до закону виконавчий орган сільської ради не утворено). Адреси, за якими можна отримати послугу розміщені на інформаційних стендах у всіх підрозділах Управління державної міграційної служби в Полтавській області.

Про це повідомила  головний спеціаліст по зв’язках з громадськістю та ЗМІ Управління державної міграційної служби у Полтавській області Наталія Терещенко.

«У  Полтаві орган місцевого самоврядування, який  надає зазначені адміністративні послуги,  є Полтавська міська рада, яка знаходиться за адресою: м. Полтава, вул. Жовтнева 36, тел. (0532) 56-29-47. Штампи до паспортів громадянина України проставлятимуть органи реєстрації, за винятком випадків відновлення втрачених документів та оформлення першого паспорта громадянина України. Місцеві громади передаватимуть інформацію про реєстрацію місця проживання для внесення до Єдиного державного демографічного реєстру», – зазначила Терещенко.

Окрім цього, міграційною службою створено веб-портал, призначений для здійснення місцевими громадами реєстрації та передачі даних до Єдиного державного демографічного реєстру, а також надано необхідні роз’яснення щодо отримання доступу та використання ресурсу.