Ви тут:
Екологія Полтавщина Суспільство 

Завтра у Кременчуці стартує «Зелена толока»

Завтра стартує екологічна акція «Зелена толока – 2016». Розпочнеться вона у парку «Воїнів Інтернаціоналістів». Цього дня до неї будуть залучені учнівські та студентські колективи закладів освіти міста, що розташовані на Молодіжному. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.
14 квітня роботи з санітарного прибирання проводитимуться у парку «Крюківський», учасниками якого стануть учні та студенти правобережної частини Кременчука.
15 квітня – екологічна акція для колективів закладів освіти центру Кременчука проводитиметься у парку «Придніпровському». Початок акції  о 10.00.  Між  навчальними закладами території парків  розподілятимуть у відповідності до кількості учасників.   
Як завжди, учасники екологічної акції «Зелена толока» будуть забезпечені індивідуальними рукавичками, пакетами для сміття та знаряддями праці, а після роботи на них чекатиме смачна каша.
Міська влада закликає кременчужан не бути байдужими і долучитися до загальноміського прибирання Кременчука, щоб також і власним прикладом показати молодшому поколінню, наскільки важливо і приємно жити у чистому благоустроєному місті, де не тільки прибирають, але й не смітять.