Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Засідання комісії обласної ради з питань питань бюджету та управління майном (пряма трансляція)

 

До проекту порядку денного засідання внесені питання:

1. Про затвердження Програми правової освіти населення області на 2016 – 2020 роки.

2. Про внесення змін до регіональної Програми запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2013-2016 роки, затвердженої на п’ятнадцятій сесії обласної ради шостого скликання від 28 лютого 2013 року.

3. Про внесення змін до регіональної Програми заходів з організації рятування людей на водних обєктах Полтавської області на 2016 – 2020 роки.

4. Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016-2018 роки.

5. Про затвердження Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2016 році.

6. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2016 рік.

7. Про погодження Департаменту освіти і науки облдержадміністрації розподілу капітальних видатків, що будуть здійснюватися за рахунок залишку коштів освітньої субвенції.

8. Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок обласного бюджету.

9. Про затвердження нової редакції Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств (установ,організацій, закладів), які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області, укладення та розірвання з ними контрактів та Типової форми контракту.

10. Про внесення змін до рішення другої сесії обласної ради сьомого скликання від 24 грудня 2015 року «Про Програму розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2016-2017 роки»

11. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області».

12. Про приймання-передачу майна в межах спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

13. Про реорганізацію підприємств по профілактичній дезінфекції.

14. Про використання орендної плати КП «Облжитлопостач», КП «Видавництво «Кобеляки».

15. Про реорганізацію підприємств.

16. Розгляд заяв і звернень.

17. Різне.

Система Orphus Поделиться на fb