Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Використання коштів на ремонт доріги від Лубен до Полтави контролюватиме Світовий банк

дорог

Експерти Світового банку вирішили відвідувати кожного місяця ділянку Полтава – Лубни автомобільної дороги М-03 Київ–Харків–Довжанський, де активно ведуться роботи з будівництва та реконструкції за кредитні кошти від МБРР.  

Про це повідомили в прес-службі автомобільних доріг в Полтавській області.

Міжнародні  експерти переконані, саме завдяки таким зустрічам завершити будівництво вдасться до кінця липня 2016 року. 

14 березня, представники Світового банку разом з представниками Укравтодору відвідали ділянку у Полтавській області, де наразі ведуться роботи з реконструкції автомобільної дороги М-03. 

 На сьогодні, вже виконано понад 90% усіх робіт з поширення дороги до 4 смуг руху на 108 км ділянки Полтава-Лубни автомобільної дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський з фінансовим прогресом виплат у 80% від усієї вартості проекту

      Нагадаємо, реконструкція ділянки Полтава-Лубни автомобільної дороги М-03 Київ–Харків–Довжанський виконується в рамках спільного зі Світовим банком Другого проекту покращення автомобільних доріг та безпеки руху. Роботи здійснює італійська фірма «Тодіні» (Todini Costruzioni Generali) з січня 2013 року. Загальна вартість робіт з будівництва та реконструкції на ділянках км 201–км 275 та км 282–км 333 автомобільної дороги М-03 становить 250,5 мільйонів доларів США.