Ви тут:
Суспільство Україна 

Відтепер Вища рада юстиції проводитиме онлайн-трансляції засідань

DSC_9994_

Вища рада юстиції проводитиме онлайн-трансляції засідань постійно. Відповідне обладнання було надане ВРЮ у рамках програми технічної співпраці із Проектом USAID «Справедливе правосуддя».

«За 9 місяців роботи Вищій раді юстиції вдалося стати однією з найпрозоріших інституцій в Україні. Вперше в життя я побачив пряму трансляцію роботи такої високої судової установи, і нам приємно бути до цього причетним», – зазначив керівник Проекту USAID «Справедливе правосуддя» Девід Вон:

«Ми запровадили онлайн-трансляції засідань Вищої ради юстиції, розуміючи, що здійснення дисциплінарних проваджень є одним із чинників відновлення довіри до судової системи. Але Вища рада юстиції не є каральним органом. Тому ми пішли на цей безпрецедентний крок, аби зробити нашу роботу зрозумілою і суспільству, і суддям. Навіть у тих випадках, коли громадськість домагається покарання судді «тут і зараз», ми свідомо займаємо нейтральну позицію, оцінюючи дії судді лише в межах конкретного провадження», – додав Голова Вищої ради юстиції Ігор Бенедисюк.

http://www.vru.gov.ua/content/image/photogallery/DSC_0091_.jpg

http://www.vru.gov.ua/content/image/photogallery/DSC_9984_.jpg

http://www.vru.gov.ua/content/image/photogallery/DSC_0032_.jpg