Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавській ОДА розповіли про електронне урядування, відкритий бюджет і розумне місто

DSC_0011

У Полтавській ОДА відбувся семінар з електронного урядування для представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, ініційований Інститутом аналітики та адвокації.

Семінар відкрили директор департаменту економічного розвитку ОДА Інна Іщенко та директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Вадим Штефан та представник Інституту аналітики та адвокації Оксана Мізік.

Тренерами були представники відомих в Україні платформ електронного урядування – Дмитро Дубілет (“iGov”), Сергій Карелін (“Оpenbudget”), Вікторія Подгорна (“Smartcity”) та Євгенія Поремук (“Розумне місто”). Через Skype-зв’язок вони розповіли про можливості та переваги цих систем як для владних структур, так і для громадян.

Так, завдяки порталу “iGov” громадяни можуть отримувати необхідні державні послуги та документи в одну мить без черг. Проект “Оpenbudget” покликаний підвищити прозорість та підзвітність органів місцевого самоврядування у рамках надходжень та використання бюджетних коштів.

“Smartcity” – це платформа для громадян, що має на меті полегшення використання міського простору і надання широких можливостей для участі у прийнятті рішень органами влади. Цю концепцію реалізує веб-сервіс “Розумне місто”, де громадяни можуть побачити та оцінити відкритість влади, повідомити про свої потреби і проблеми.

Система Orphus Поделиться на fb