Ви тут:
Культура Полтавщина Спорт Суспільство 

У Полтаві пройшов танцювальний конкурс “Кубок Полтавщини-2016”

07570757_53f3608d

У Полтаві відбувся танцювальний конкурс «Кубок Полтавщини-2016». Цього року тут зібралися кращі спортсмени з Полтави, Києва, Сум, Кременчука, Комсомольська, Світловодська, Дніпропетровська, Лубен, Харкова, Сєвєродонецька, Кіровограду, Кривого Рогу, Новоукраїнки, Черкас. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Змагання пройшло у виставковій залі Полтавського міського Будинку культури. У конкурсі брали участь пари різного віку (від дітей 4 років до дорослих) та рівня майстерності (від новачків до професіоналів-призерів міжнародних змагань) – загалом було більше 1400 учасників. Змагання проходили з латиноамериканської (ча-ча-ча, самба, румба, пасодобль, джайв) та європейської (повільний вальс, танго, віденський вальс, повільний фокстрот, квікстеп) програм.

Усі учасники категорій «Дебют» і «Школа» були розділені на «Золотий», «Срібний» та «Бронзовий» фінали, кожен був нагороджений відповідними пам’ятними дипломами й цінними подарунками. У програмі останнього відділення змагань відбулися виступи фіналістів міжнародних і всеукраїнських конкурсів, провідних танцювальних пар нашої області.

Система Orphus Поделиться на fb