Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці продовжують боротьбу зі стихійної торгівлею

Спеціалістами управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політки спільно з фахівцями управління контролю за станом благоустрою та патрульною поліцією щотижня проводяться рейди щодо попередження та ліквідації стихійної торгівлі. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.
За словами начальника управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політки Людмили Жорняк з людьми, які торгують із землі  у непризначених для цього місцях, спочатку проводять роз’яснювальну роботу, про те, що така торгівля заборонена, їм пропонують перейти на ринок. На злісних порушників, яких кілька разів попереджали про недопустимість стихійної торгівлі, але вони не реагують, складають протоколи про адміністративне порушення. За словами Людмили Жорняк найбільш небезпечною є  продаж на стихійних ринках м`яса, молока та ковбасних виробів власного виробництва. Здебільшого ця продукція  невідомої якості, адже вона не пройшла відповідну перевірку. Зважаючи на те, що температура зовнішнього повітря буде підвищуватися, така продукція буде швидко псуватися і може нанести значну шкоду здоров’ю кременчужан, такі рейди будуть проводитися постійно.
Як повідомив керівник управління контролю за станом благоустрою Володимир Окунь минулого тижня на людей, які здійснювали торгівлю м’ясо-молочними продуктами у непристосованих для цього місцях, було складено 7 протоколів адмінпротоколів, 4 з яких із працівниками патрульної поліції.
Система Orphus Поделиться на fb