Ви тут:
Головне Полтавщина Суспільство 

У Кобеляках відкрили пам’ятник воїнам – землякам, які загинули під час бойових дій на Сході України

Сьогодні у місті Кобеляки на Алеї Героїв відбулося урочисте відкриття пам’ятника воїнам – землякам, які загинули під час бойових дій на Сході України. Про це повідомили у Полтавській обласній раді.

У церемонії відкриття взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, міський голова Олександр Копелець, голова районної ради Володимир Кішінський, виконуюча обов’язки голови районної державної адміністрації Жанна Шевцова, військовий комісар міста Полтави, полковник Олександр Турченко, районний військовий комісар, полковник Сергій Каплатий, учасники бойових дій із сім’ями, бойові побратими, рідні загиблих, волонтери, жителі та молодь міста.

Саме за ініціативи та підтримки Кобеляцької міської ради відбулося відкриття пам’ятника землякам – патріотам, які віддали своє життя у боротьбі за мир, територіальну цілісність та незалежність України. На пам’ятнику зображено портрети та прізвища 8 загиблих бійців, а також напис “Герої не вмирають”.

Право відкрити пам’ятник було надано Олегу Куцеву – командиру «Карпатської Січі» та військовому комісару міста Полтави Олександру Турченко.

Молитву за душі загиблих та освячення пам’ятника провів настоятель Свято-Миколаївської церкви протоієрей Василій Сверлович.

Пам’ять про героїв повинна жити у віках, бо вони здійснили достойний подвиг – засвідчили любов до своєї країни ціною життя, захищаючи її суверенітет у сувору добу. Прізвища героїв – земляків: Юрій Сітяєв, Валерій Мельник, Володимир Вільковський, Дмитро Кіт, Віктор Бабенко, Олександр Чирцов, Віталій Салогуб, Григорій Кошлатий.

Салютом на честь загиблих, хвилиною мовчання, покладанням живих квітів до підніжжя пам’ятника завершилися жалобні урочистості, а діти випустили в небо символи миру – білих голубів.

Система Orphus Поделиться на fb