Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтава вирішила повернутися в “Асоціацію міст України”

скачанные файлы (1)Через три роки Полтава знову вступила до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування “Асоціації міст України”. На черговій сесії міської ради депутати одноголосно підтримали це рішення.

Полтава вже перебувала в згаданому вище об’єднані. Однак, як пояснив міський голова Олександр Мамай, вийшла з відти, через невиконання Асоціацією статутних зобов’язань. А ще за його словами, все це тоді було схоже на “викачку грошей”. Нині ж ситуація кардинально змінилася. І перебування  Полтави в складі асоціації дасть місту близько 80 тис. грн. 

«Нам треба спочатку вступити до Асоціації. До кінця року ми побудемо в цій асоціації, подивимося, який плюс є для міської територіальної громади м. Полтави. Якщо сьогодні ми вступаємо, то це краще ніж нічого», – сказав Мамай.

Крім АМУ мер пропонує міським депутатам вступити також і до обласної асоціації органів місцевого самоврядування. На установчу конференцію Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування делегують депутата Шевченка.

Довідка: АМУ заснована в червні 1992 року. Сьогодні Асоціація міст України об’єднує 557 міст, селищ і сіл, в яких проживає понад 80% населення України.

Система Orphus Поделиться на fb