Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Поліція затримала чоловіків, які пів року обкрадали людей у трьох районах

Протягом шести місяців мешканці Котелевського, Диканського та Полтавського районів страждали від постійних крадіжок, які вчинялися з господарств жителів сіл та дачних будинків.

Під час опитування мешканців сіл та проведення оперативно-розшукових заходів працівниками Котелевського та Диканського відділень поліції отримано інформацію, яка потребувала перевірки. Тому за постановою суду проведено обшук одного з господарств в с. Глобівка Котелевськогорайону. Під час обшуку виявлено велику кількість речей, які були викрадені з господарств і відносно зникнення яких відкриті кримінальні провадження у вищезгаданих відділеннях поліції.

Особами, які порушили закон, виявилося двоє чоловіків 27-ми 17-ти років. Підозрювані розповіли, що протягом півроку вони вчиняли крадіжки із господарств, а саме викрадали будматеріали, музичний центр, набори ключів, дитячі іграшки, запчастини до автомобіля, ікони. З одного із господарств підозрювані намагалися викрасти трактор, проте були зупинені працівниками поліції.

Старший чоловік раніше судимий за вчинення злочинів корисливого характеру. Як пояснили особи, вчиняти дані крадіжки їх спонукав легкий спосіб збагатитися злочинним шляхом. Речові докази вилучено.

Слідчими відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185Кримінального Кодексу України (крадіжка). Санкція статті передбачаєпокарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.