Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Під час “круглого столу” обрали шляхи профілактики дитячої злочинності на Полтавщині

DSC_8704

Одним з найважливіших напрямів виховної роботи з дітьми та молоддю в області є превентивне виховання та профілактична робота з подолання злочинності серед неповнолітніх. Про це йшлося під час засідання “круглого столу” на тему: “Профілактика дитячої злочинності”, повідомили у ГТУЮ у Полтавській області.

Засідання пройшло на базі професійно-технічного училища № 4. Участь в обговоренні взяли представники Департаменту освіти і науки ОДА, Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Полтавській області, Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського, навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області, органів управління освітою РДА, міськвиконкомів, служби у справах дітей ОДА, заступники директорів з виховної роботи професійно-технічних та інтернатних закладів, громадських організацій та волонтери.

Під час засідання обговорили проблеми правовиховної роботи в контексті національно-патріотичного виховання; формування та розвитку ціннісних орієнтацій особистості; діяльності навчальних закладів щодо протидії торгівлі людьми; попередження насильства в дитячому середовищі; шкідливі звички, їх профілактика та корекція.

Під час аналізу стану злочинності серед неповнолітніх на Полтавщині за три місяці 2016 року наголошено на позитивній динаміці щодо зменшення правопорушень та скоєних злочинів серед неповнолітніх.

Також йшлося про підписання Меморандуму про співпрацю Департаменту освіти і науки та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Полтавській області.

Всі учасники заходу отримали юридично-просвітницьку газету «Правовий вісник» та буклети відповідної тематики, розроблені ГТУЮ у Полтавській області.

http://www.poltav-oblosvita.gov.ua/images/News2016/04/02/DSC_8689.jpg

http://www.poltav-oblosvita.gov.ua/images/News2016/04/02/DSC_8664.JPG