Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Напередодні Великодня вогнеборці інспектують храми Полтавщини

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Напередодні Світлого Воскресіння Ісуса Христа співробітники Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з прихожанами та працівниками культових споруд області.

На Полтавщині 322 об’єкта культового призначення будуть задіяні під час підготовки та проведення святкових заходів з відзначення Великодня. Під час богослужінь у даних закладах одночасно перебуватиме досить велика кількість людей, які використовуватимуть відкритий вогонь, свічки, лампадки. Тож рятувальники нагадують громадянам правила пожежної безпеки та навчають алгоритму дій у разі виникнення пожежі.

Так, 26-27 квітня фахівці Служби порятунку «101» провели профілактичні бесіди з працівниками культових споруд Гадяцького, Решетилівського та Великобагачанського районів. Фахівці ДСНС роз’яснили вимоги пожежної безпеки, нагадали основні правила пожежної безпеки та вручили тематичні листівки.

У святкові дні всі підрозділи Головного управління ДСНС України у Полтавській області працюватимуть в режимі підвищеної оперативної готовності. Під час богослужінь у храмах області організують чергування співробітників Служби порятунку «101», членів добровільної пожежної охорони, місцевої пожежної охорони та інших добровільних формувань.

50

52

Система Orphus Поделиться на fb