Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині в повному обсязі виплатять державну допомогу сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям та іншим

В області проведена виплата державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, тимчасової допомоги на дітей та допомоги по догляду за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу за квітень 2016 року. Про це повідомили у Полтавській ОДА.

На обліку в органах праці та соціального захисту населення перебуває 142,9 тис. одержувачів зазначених видів виплат.

Для здійснення виплати вказаних допомог за квітень 2016 року районними управліннями праці та соціального захисту населення зареєстровані фінансові зобов’язання в органах державної казначейської служби на загальну  суму 110,1 млн. ₴.

5 квітня 2016 року в область надійшла субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам для проведення виплати допомоги в повному обсязі.

Виплата проводиться установами поштового зв’язку за місцем проживання одержувачів або через установи уповноважених банків.

Вказані види державної допомоги виплачуються відповідно до Порядку

Фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенції з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2002р. №256.

Система Orphus Поделиться на fb