Ви тут:
Полтавщина Пригоди Суспільство 

На Полтавщині триває боротьба з рибними бракон’єрами

PM327image001

З 1 квітня по 10 червня на Полтавщині триває оперативно-профілактичне відпрацювання рибної галузі «Нерест-2016» та попередження фактів браконьєрства на річках та водоймищах області.

Під час перевірки ринку дільничними офіцерами Миргородського відділу поліції задокументовано 2 факти реалізації риби у невстановленому місці та без відповідних дозвільних документів, за результатами яких на обох правопорушників складено адміністративні протоколи: 1- за статтею 160 КУпАП (торгівля з рук у невстановлених місцях) та 1 – за статтею 159 КУпАП (порушення правил торгівлі на ринках).

«Увага поліцейських зосереджена буде не тільки до реалізації незаконно добутої риби на ринках, а й до джерел її постачання та маршрутів транспортування. Для реалізації обов’язково потрібно мати належні документи – накладну, що підтверджує походження риби», – сказав Олександр Довгаль, начальник відділу Миргородського ВП.

Штрафи за торгівлю рибою, що продається без належних документів, згідно ст. 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, становлять від 51 до 255 гривень.

Система Orphus Поделиться на fb