Ви тут:
Відео Головне Полтавщина прес-конференція прес-онлайн-конференція Суспільство ТОП-новина 

На І пленарному засіданні сесії обласної ради опрацювали 21 питання із заявлених 42, – Олександр Біленький

DSC_0399

Після І пленарного засідання сьомої сесії Полтавської обласної ради, яке тривало сім годин, голова обласної ради Олександр Біленький, голова ОДА Валерій Головко та голова Постійної комісії з питань бюджету облради Микола Бондар підбили підсумки на брифінгу в ОКІА “Новини Полтавщини”.

Сьогодні депутати обласної ради опрацювали 21 питання порядку денного із заявлених 42. Вони затвердили низку Програм та зміни до показників обласного бюджету. Також депутати прослухали та взяли до відома звіт голови ОДА про виконання Програми економічного і соціального розвитку Полтавщини та обласного бюджету за 2015 рік та про здійснення делегованих облрадою повноважень.

Щодо регламенту сесії обласної ради Олександр Біленький зазначив, що його необхідно добре підготувати.

“Ми не можемо брати за основу кілька документів. Депутати мають внести доповнення, або зняти діючий регламент із розгляду порядку денного та запропонувати альтернативний проект регламенту, про який говорила депутат обласної ради Інна Авраменко. Закликаю Постійну комісію з питань регламенту добре попрацювати”, – зазначив Олександр Біленький.

Валерій Головко ж повідомив, що після великодніх свят проведе нараду з очільниками департаментів ОДА щодо якості підготовки Програм, які виносять на розгляд депутатів обласної ради.

“Почув сьогодні зауваження щодо підготовки Програм. Після великодніх свят проведу засідання з головами департаментів, де зроблю певні зауваження щодо якості підготовки Програм, які виносять на розгляд депутатів на сесію обласної ради. Є принцип — усі пропозиції та зауваження, що надходять від депутатів під час профільних комісій мають бути враховані”, – наголосив Валерій Головко.


Про мітинг пенсіонерів, що сьогодні зранку пройшов на площі біля адмінбудівлі на Жовтневій, 45, голова облради зазначив, що достовірну інформацію про це почув уже від журналістів.

“Достовірну інформацію про цей мітинг я почув лише від вас, ніяких документів і спікерів від громадськості щодо цього питання не було”, – зазначив він.

“Тема підвищення тарифів завжди болючою для нашого населення, особливо, для ветеранів. Сподіваюсь, що КМУ розробить Програму компенсації щодо підвищення тарифів”, – додав Валерій Головко.

Коли продовжать роботу сьомої сесії обласної ради Олександр Біленький не повідомив.

Система Orphus Поделиться на fb