Ви тут:
Суспільство Україна 

Мінрегіон надав Національній спілці архітекторів України статусу саморегулівної організації

nsauНаціональна спілка архітекторів України сьогодні набула статусу саморегулівної організації. Відповідний наказ підписав Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко під час засідання Архітектурно-містобудівної ради Міністерства.

«Набуття  статусу саморегулівної організації є не лише визнанням заслуг Спілки, а й великим кроком для всієї країни. Дерегуляція, мінімізація ролі держави та чиновника, довіра до професіоналів – все це відповідає принципам побудови сучасного європейського суспільства», – зазначив Геннадій Зубко, повідомляє прес-служба Віце-прем’єр-міністра.

Віце-прем’єр-міністр зауважив, що одночасно із започаткованою дерегуляцією відбулося формування системи професійної атестації виконавців робіт у містобудівній сфері, а також відповідних професійних об’єднань.

«Сьогодні відбувається реформація механізмів допуску на ринок та з’явилися можливості для об’єднань долучитися до регулювання свого професійного середовища. Спілка архітекторів цілком здатна стати ефективною альтернативою державному регулюванню. Набуття нею статусу саморегулівної організації – лише перший крок на шляху до зміни системи координат у взаємовідносинах держави та професійних об’єднань. Лише незалежні, творчі та по-справжньому амбітні люди зможуть побудувати нову Україну. А завдання держави – максимально їм в цьому сприяти», – наголосив Геннадій Зубко.

Система Orphus Поделиться на fb