Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Лохвицьку ЦРЛ продовжують реконструювати

terapevtichne

Голова Лохвицької РДА Володимир Рязанов провів виїзну нараду на базі Лохвицької центральної районної лікарні по питанню використання субвенції з державного бюджету на капітальне будівництво. Про це повідомили у Лохвицькій РДА.

Головний лікар медичного закладу Віктор Бурлей показав гостям оновлений інтер’єр приймального та терапевтичного відділень, обладнання. Від підлоги з новим кафелем до підвісної стелі, від стін з приємною гамою кольорів до нової електропроводки, від нового впорядкованого місця роботи чергового медперсоналу до світлих палат – все це приємно вражає. На виконання цих ремонтних робіт залучалися кошти як з державного, так і з районного бюджетів.

Завдяки фінансовій підтримці від нафтогазового комплексу району у ЦРЛ змонтували нову водяну свердловину. Виділені 495 тисяч гривень дозволили відновити постачання води для потреб лікувального закладу. Окрім того, лікарня втілює в життя інноваційний проект, який передбачає використання сонячної енергії для нагріву води. Його вартість — 1 млн 112 тис гривень. На його реалізацію залучили кошти з Державного фонду регіонального розвитку, підприємств нафтогазового комплексу та районного бюджету.

У ході засідання учасники наради окреслили плани щодо подальшого ремонту терапевтичного відділення лікарні, обговорили як «переселити» зубопротезний відділ зі старої стоматполіклініки, щоб звільнити місце для житла лікарям та плани щодо реконструкції реанімаційного відділення.

http://lohvica.adm-pl.gov.ua/sites/lohvica.adm-pl.gov.ua/files/content/news/images/u_pologovomu_vid.jpg